Вітаю Вас Гість!
Середа, 03.06.2020, 17.11.59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
ГОЛОВНА СТОРІНКА ПРО КАФЕДРУ ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ ФОТОАЛЬБОМ КОНТАКТИ

МОВА

ГОСТІ САЙТУ

ГОСТІ З 26.09.2017

Присяга 2016

Форма входу

ПОШУК ПО САЙТУ

СЬОГОДНІ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Календарь Украины

ЦЕЙ ДЕНЬ У ІСТОРІЇ

ПОГОДА НА ГР5

ВІДПРАВИТИ СМС

Відправити безкоштовно SMS можна тут. Просто натисніть на іконку.

КАЛЕНДАР

«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

П'ЯТНАШКИ

Перетаскуйте фішки так, щоб вийшло по-порядку.

АКМ

За допомогою цієї програми розберіть та зберіть автомат Калашникова.

ЗБЕРИ ПАЗЛИ

СУДОКУ

МОРСЬКИЙ БІЙ

ГЕНЕРАТОР ПАРОЛЮ

Вступникам

 

 

П Р А В И Л А    П Р И Й О М У

громадян України для проходження військової підготовки

за програмою підготовки офіцерів запасу в 2020 році

на кафедру військової підготовки Університету державної фіскальної служби України

 Провадження освітньої діяльності на кафедрі військової підготовки Університету державної фіскальної служби України (далі Університет) здійснюється відповідно до замовлення Міністерства оборони України.

Правила прийому громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедру військової підготовки Університету державної фіскальної служби України розроблені відповідно до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підгротовки офіцерів запасу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2012 р. № 48 (зі змінами), спільного наказу Міністествра освіти і науки України та Міністерства оборони України від 14.12.2015 № 719/1289 (зі змінами) "Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу" та Переліку військово облікових спеціальностей, за якими ведеться військова підготовка громадян  за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі, і обсяги підготовки за ними в 2019-2020 н.р. 

 І. Загальні положення

 1.1.          До конкурсного відбору для проходження навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах допускаються громадяни України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра  для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу та придатні до військової служби згідно довідки військово-лікарської комісії (ВЛК) .

 1.2.          Проведення конкурсного відбору громадян України за програмою офіцерів запасу покладається на відбіркову комісію, склад якої затверджується Ректором Університету.

 

ІІ. Порядок прийому заяв і документів для участі в конкурсному відборі

 

2.1.          Громадяни України (вступники), які виявили бажання проходити військову підготовку, подають до встановленого терміну.:

  1. Заяву на ім’я завідувача кафедри військової підготовки – громадяни, які мають вищу освіту; студенти ЗВО - на ім'я директора інституту.

Заява  містить такі відомості:

-прізвище, ім'я та по батькові;

-номер навчальної групи та назву інституту, на якому він навчається;

-придатність до проходження військової служби за станом здоров'я (згідно із записом у приписному свідоцтві);

-проходження строкової військової служби;

-мотивацію громадянина щодо проходження військової підготовки та його зобов'язання про виконання вимог, що ставляться під час проходження військової підготовки.

  1. Копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для юнаків);
  2. Копію  першої сторінки паспорта громадянина України.
  3. Довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
  4. Довідку військової лікарської комісії (ВЛК), яку проходять після отримання направлення з кафедри військової підготовки у військових комісаріатах за місцем реєстрації.

Всі документи вкладаються в папку на зав’язках та скріплюються у визначеному порядку.

 

2.2.          Декани факультетів (завідувач кафедри ВП) організовують складання загальних списків вступників, які виявили бажання пройти військову підготовку, та подають їх Ректору Університету на затвердження.

2.3.          Затверджені Ректором Університету списки направляються на розгляд до відбіркової комісії кафедри військової підготовки.

2.4.          Відбіркова комісія узагальнює отримані відомості та розподіляє вступників для участі в конкурсному відборі. Розподіл вступників здійснюється із урахуванням відповідності напряму і спеціальності підготовки у ВНЗ змісту військової підготовки за відповідною військово-обліковою спеціальністю.

2.5.          Рішення стосовно вступників, які раніше були визнані непридатними або обмежено придатними до військової служби за станом здоров’я, можуть бути переглянуті військово-лікарськими комісіями районних (міських) військових комісаріатів за місцем їх військового обліку до початку конкурсного відбору.

2.6.          Оцінюючи стан здоров'я вступників, військово-лікарські комісії керуються вимогами Положення про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністествра оборони України від 14.08.2008 № 402.

 ІІІ. Вступні екзамени та конкурсний відбір

 3.1         Вступники, які виявили бажання пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу, під час конкурсного відбору проходять:

-                     оцінку рівня успішності навчання;

-                    оцінку рівня знань з допризовної підготовки для юнаків та медичної підготовки для дівчат;

-                     оцінку рівня фізичної підготовки;

-                     професійно-психологічний відбір;

 3.2         Під час проходження конкурсного відбору вступник повинен мати при собі паспорт громадянина України, приписне свідоцтво. Без наявності зазначених документів студент не допускається для проходження конкурсного відбору.

 3.3         Рівень успішності навчання вступника оцінюється у балах за підсумками складання ним екзаменів у вищому навчальному закладі за семестри, які передують початку військової підготовки, та визначається як добуток від множення середнього бала за складені екзамени на 100. Результат оцінки рівня успішності вказується у графі "3"  Відомості проведення конкурсного відбору вступників для проходження військової підготовки - додатку до диплому (далі - Відомість).

 3.4         З метою визначення рівня знань з допризовної підготовки для юнаків або медичної підготовки для дівчат відбіркова комісія проводить тестування, яке складається із 5 завдань у письмовій формі та 5 завдань з практичного виконання нормативів (прийомів). Кількість балів за кожне завдання (тестування) складає 10 балів, максимальна кількість балів – 100. Вступники, які під час тестування набрали менше 50% (менше 50 балів) максимальної кількості балів, виключаються зі списків кандидатів на зарахування для проходження військової підготовки.

 Результат оцінки рівня допризовної підготовкиі вказується у графі 4 Відомості проведення конкурсного відбору громадян України для проходження військової підготовки.

 3.5            Усі питання не виходять за рамки підручника для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів "ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ".

Теоретична частина включає наступні розділи:

-                     правові та політичні основи захисту Вітчизни;

-                     загальновійськова підготовка;

-                     вогнева підготовка;

-                     тактична підготовка;

-                     основи військової топографії;

-                     основи цивільного захисту;

-                     основи медичної підготовки (для дівчат).

 3.6            Рівень фізичної підготовки вступників проводиться після їх огляду у медичному закладі.

Оцінка рівня їх фізичної підготовленості визначається за результатами практичного виконання фізичних вправ відповідно до нормативів, установлених Міністерством оборони України (Генеральним штабом Збройних Сил України).

Усі вправи приймаються в один день. Для виконання фізичних вправ дається одна спроба. Повторне виконання фізичних вправ з метою підвищення оцінки рівня фізичної підготовленості кандидатів для проходження військової підготовки не дозволяється.

Рівень фізичної підготовленості вступників оцінюється як "зараховано" аб "незараховано" по трьох вправах відповідно для юнаків – підтягування на перекладені (вправа № 3), біг на 100 м (вправа № 14) та біг на 1000 (3000) м ( вправа № 10 (8)), для дівчат – комплексна силова вправа (КСП) (вправа №7) біг на 100 м (вправа № 14) біг на 1000 м (вправа №10).  Студенти, які під час тестування набрали менше 50 % (менше 35 балів) від максимальної кількості балів, з числа кандидатів для проходження військової підготовки відраховуються.

Таблиця 1

Нарахування балів за виконання вправ з фізичної підготовки

Натисніть на таблицю, щоб збільшити

 

 

Результат оцінки рівня фізичної підготовленості вказується у графі 5 Відомості проведення конкурсного відбору вступників для проходження військової підготовки.

 

3.7            Професійний психологічний відбір вступників для навчання за програмою офіцерів запасу здійснюється відповідно до вимог Інструкції  з організації та проведення професійного психологічного відбору кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти , затвердженої наказом Міністерства оборони України від 09 липня 2009 року № 355, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 22 вересня 2009 року за № 893/16909.

Професійний психологічний відбір вступників здійснюється відповідними фахівцями Кафедри та спеціалістами-психологами Університету.

Психологічні якості кандидата оцінюються як такий що пройшов професійний психологічний відбір або не пройшов професійний психологічний відбір. Відповідно у 7 графу відомості заноситься "Так" або "Ні".

 

IV. Зарахування вступників для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу

4.1        Сума балів, отримана громадянином за результатами випробувань, з урахуванням результатів професійного психологічного відбору та медичного огляду, складає рейтинг кандидата для проходження військової підготовки, і відображається у графі 6 Відомості.

 4.2      Апеляції громадян за результатами конкурсного відбору розглядає апеляційна комісія, яка створюється наказом Ректора Університету.

Для розгляду апеляції щодо кількості балів, отриманих під час конкурсного відбору та вирішення спірних питань вступнику необхідно подати особисто заповнену заяву до відбіркової комісії.

У заяві вказується прізвище, ім'я та по батькові, навчальний заклад,(в якому навчається, або завершив навчання та рік закінчення), номер білета та назва випробування, з якого проводитиметься апеляція, та суть порушеного питання.

Апеляція вступника повинна подаватися в день проведення усного випробування, а з письмового випробування – не пізніше наступного робочого дня після оголошення оцінки за випробування.

Додаткове опитування громадян під час розгляду апеляції не допускаються.

 4.3      Зарахування вступників для проходження підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб, здійснюється наказом Ректора Університету на підставі протоколу засідання відбіркової комісії, у межах визначених обсягів на підготовку офіцерів запасу.

 4.4   Вартість навчання  за кошти фізичних осіб визначається контрактом. Якщо вступник відмовляється укладати контракт протягом місяця після зарахування або оплачувати за проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу, його відраховують з кафедри військової підготовки. На вакантні місця можуть зараховуватися студенти згідно з рейтингом, якщо вони укладуть контракт та оплатять за навчання у визначений термін.

 

Документи приймаються за адресою: м. Ірпінь, вул. Північна, 48а, кафедра військової підготовки, кабінет 312. Телефон: (04597) 60 302 

%