Вітаю Вас Гість!
Середа, 03.06.2020, 18.03.44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
ГОЛОВНА СТОРІНКА ПРО КАФЕДРУ ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ ФОТОАЛЬБОМ КОНТАКТИ

МОВА

ГОСТІ САЙТУ

ГОСТІ З 26.09.2017

Присяга 2016

Форма входу

ПОШУК ПО САЙТУ

СЬОГОДНІ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Календарь Украины

ЦЕЙ ДЕНЬ У ІСТОРІЇ

ПОГОДА НА ГР5

ВІДПРАВИТИ СМС

Відправити безкоштовно SMS можна тут. Просто натисніть на іконку.

КАЛЕНДАР

«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

П'ЯТНАШКИ

Перетаскуйте фішки так, щоб вийшло по-порядку.

АКМ

За допомогою цієї програми розберіть та зберіть автомат Калашникова.

ЗБЕРИ ПАЗЛИ

СУДОКУ

МОРСЬКИЙ БІЙ

ГЕНЕРАТОР ПАРОЛЮ

НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ

НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ

 

Кафедра військової підготовки Університету державної фіскальної служби України готує студентів за програмою офіцерів запасу обсягом, який визначається замовленнями на їх підготовку з числа громадян України, які мають або здобувають вищу освіту. Підготовка відбувається за кошти фізичних та юридичних осіб за встановленою Міністерством оборони України військово-обліковою спеціальністю:  Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів,

 

 

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Зарахування студентів на кафедру військової підготовки Університету державної фіскальної служби України проводиться за результатами конкурсного відбору, який включає: допуск до навчання військово-лікарською комісією, оцінку рівня успішності навчання студентів; професійно-психологічний відбір; оцінку рівня успішності та засвоєння студентами програми допризовної підготовки (для дівчат – програми медичної підготовки); оцінку рівня фізичної підготовки студентів. Військова підготовка студентів за програмою офіцерів запасу в університеті ДФС України організовується та проводиться відповідно до вимог Закону України "Про вищу освіту", "Про загальний військовий обов'язок і військову службу","Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу" затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.02. 2012 року № 48, "Положення про військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів" затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України і Міністерства оборони України від 15.08.2013 року № 1190/560 та "Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу" (Наказ Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України № 719/1289 від 14.12.2015 року).

 Навчальні заняття проводяться у спеціалізованих аудиторіях, що підвищує їх ефективність. Практичні навички студенти набувають під час проведення групових, практичних занять, тренувань, а також під час навчального збору, який проводиться у одній із військових частин Збройних Сил України, де студенти практично відпрацьовують усі нормативи з тактичної підготовки, водіння бойових машин та вогневої підготовки, виконують вправи стрільб з усіх видів стрілецької зброї, передбачених програмою. Практично відпрацьовують нормативи з експлуатації бронетанкової техніки та набувають навички з водіння бойової машини піхоти. Після проходження навчального збору студенти складають комплексний випускний екзамен, який проводиться з метою встановлення фактичної відповідності рівня підготовки випускників вимогам кваліфікаційних характеристик. Завершальним етапом навчання є прийняття військової присяги на вірність Українському народові.

Громадяни, які пройшли повний курс підготовки за програмою офіцерів запасу атестуються до присвоєння первинного офіцерського звання "МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ".

 

Орієнтовна вартість навчання

на 2019 - 2021 н.р. - 18 000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

%