Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 21.05.2019, 20.31.47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
ГОЛОВНА СТОРІНКА ПРО КАФЕДРУ ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ ФОТОАЛЬБОМ КОНТАКТИ

МОВА

ЧАС

Часу немає, є тільки мить. І тому в одну цю мить треба вкладати всі свої сили. Л.М. Толстой

ГОСТІ САЙТУ

ГОСТІ З 26.09.2017

Присяга 2016

Форма входу

ПОШУК ПО САЙТУ

СЬОГОДНІ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Календарь Украины

ЦЕЙ ДЕНЬ У ІСТОРІЇ

ПОГОДА НА ГР5

ВІДПРАВИТИ СМС

Відправити безкоштовно SMS можна тут. Просто натисніть на іконку.

КАЛЕНДАР

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

П'ЯТНАШКИ

Перетаскуйте фішки так, щоб вийшло по-порядку.

АКМ

За допомогою цієї програми розберіть та зберіть автомат Калашникова.

ЗБЕРИ ПАЗЛИ

СУДОКУ

МОРСЬКИЙ БІЙ

ГЕНЕРАТОР ПАРОЛЮ

Андруліс Й.Ю.

                                                                                                                     

                               Андруліс Йонас Юозо.

Почесний працівник державної податкової служби України, відмінник освіти. Полковник запасу.

Народився у 1957р у республіці Литва.

            Закінчив:

  - Вільнюське вище командне училище радіоелектроніки ППО, факультет автоматизованих систем управління, спеціальність інженер по експлуатації радіо – електронних засобів;

  -Академія державної податкової служби України, юридичний,факультет, спеціальність юрист.

            

01.08.1975р. по 14.07.1979р. курсант Вільнюського  вищого військово командного училища  радіоелектроніки .

14.07.1979р. по26.12.1983р. командир взводу управління військової частини № 70104.

26.12.1983р. по 22.11.1984р. командир військової частини № 74190.

22.11.1984р. по 12.04.1988р. командир військової частини № 63376.

12.04.1988р. по 28.09.1993р. начальник курсу Київського військово інженерного радіотехнічного училища.

28.09.1993р. по 03.06.1999р. начальник курсу факультету систем управління та обчислювальної техніки Київського військового інституту управління та зв’язку.

03.06.1999р. по 02.09.2002р. начальник курсу факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Академії державної податкової служби України.

02.09.2002р. по 02.01.2007р. заступник начальника факультету по стройовій частині факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції   Академії державної податкової служби України.

02.01.2007р. по 31.12.2008р. начальник факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету державної податкової служби України.

01.01.2009р. і 31.08.201 - виконуючий обов’язки заступника начальника факультету податкової міліції з виховної роботи Національного університету державної податкової служби України, старший викладач кафедри військової підготовки університету.

З 01.09.2013 до 31.08.2015 - Виконуючий обовязки завідувача кафедри військової підготовки НУДПСУ.

3 01.09.2015 - доцент кафедри

 

 

 

%