Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 02.06.2020, 22.11.47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
ГОЛОВНА СТОРІНКА ПРО КАФЕДРУ ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ ФОТОАЛЬБОМ КОНТАКТИ

МОВА

ГОСТІ САЙТУ

ГОСТІ З 26.09.2017

Присяга 2016

Форма входу

ПОШУК ПО САЙТУ

СЬОГОДНІ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Календарь Украины

ЦЕЙ ДЕНЬ У ІСТОРІЇ

ПОГОДА НА ГР5

ВІДПРАВИТИ СМС

Відправити безкоштовно SMS можна тут. Просто натисніть на іконку.

КАЛЕНДАР

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

П'ЯТНАШКИ

Перетаскуйте фішки так, щоб вийшло по-порядку.

АКМ

За допомогою цієї програми розберіть та зберіть автомат Калашникова.

ЗБЕРИ ПАЗЛИ

СУДОКУ

МОРСЬКИЙ БІЙ

ГЕНЕРАТОР ПАРОЛЮ

Блог

Головна » 2011 » Грудень » 2 » Про кафедру
10.15.26
Про кафедру


Шановний відвідувачу!

Раді вітати Вас на сайті

КФЕДРИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Національного університету державної податкової служби України.


Кафедра військової підготовки Національного університету державної податкової служби України готує студентів за програмою офіцерів запасу обсягом, який визначається замовленнями на їх підготовку з числа студентів вищих навчальних закладів України. Підготовка відбувається за кошти фізичних та юридичних осіб за встановленими Міністерством оборони України військово-обліковими спеціальностями:  

 

1. Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів,

2. Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил),

3. Юрисконсультська робота.

 

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилось 25 років.

Зарахування студентів на кафедру військової підготовки Національного університету державної податкової служби України проводиться за результатами конкурсного відбору, який включає: допуск до навчання військово-лікарською комісією, оцінку рівня успішності навчання студентів; професійно-психологічний відбір; оцінку рівня успішності та засвоєння студентами програми допризовної підготовки (для дівчат – програми медичної підготовки); оцінку рівня фізичної підготовки студентів. Військова підготовка студентів за програмою офіцерів запасу у Національному університеті ДПС України організовується та проводиться відповідно до вимог Закону України "Про вищу освіту", "Про загальний військовий обов'язок і військову службу","Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу" затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.02. 2012 року № 48, "Положення про військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів" затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України і Міністерства оборони України від 20.06.2003 року № 400/192 та "інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів" (Наказ міністерства оборони та міністерства освіти і науки № 531/857 від 11.11.2004р).

 Навчальні заняття в основному проводяться у спеціалізованих аудиторіях, що підвищує їх ефективність. Практичні навички студенти набувають під час проведення групових, практичних занять, тренувань, а також під час навчального збору, який на кафедрі військової підготовки щорічно проводиться у військові частині А 1815, смт Гончарівське , де студенти практично відпрацьовують усі нормативи з тактичної підготовки, водіння бойових машин та вогневої підготовки, виконують вправи стрільб з усіх видів стрілецької зброї, передбачених програмою. Практично відпрацьовують нормативи з експлуатації бронетанкової техніки та набувають навики з водіння БМП. Після проходження навчального збору студенти складають комплексний випускний екзамен, який проводиться з метою встановлення фактичної відповідності рівня підготовки випускників вимогам кваліфікаційних характеристик. Завершальним етапом навчання є прийняття військової присяги на вірність Українському народові.

Курсанти, які пройшли повний курс підготовки за програмою офіцерів запасу атестуються до присвоєння первинного офіцерського звання "МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ".

Переглядів: 356 | Додав: Меркурій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
%